Derman

Katalog bijele tehnike i kućanskih aparata

Prikazano 24 proizvoda

Ninja Aparat za sladoled NC300EU Creami

Ninja Aparat za sladoled NC300EU Creami

499.00 KM
Ninja posude za sladoled XSKPNTLD2EUUK

Ninja posude za sladoled XSKPNTLD2EUUK

69.00 KM
Sencor Aparat za sladoled SIC 3000WH

Sencor Aparat za sladoled SIC 3000WH

279.00 KM
Ariete Aparat za sladoled AR643BL

Ariete Aparat za sladoled AR643BL

129.00 KM
AENO Vakumirka VS2

AENO Vakumirka VS2

104.00 KM
Ninja Aparat za sladoled NC501EU Creami Deluxe

Ninja Aparat za sladoled NC501EU Creami Deluxe

559.00 KM
Ariete Aparat za sladoled AR643RD

Ariete Aparat za sladoled AR643RD

129.00 KM
Tefal Vakumirka VT254070
-20%

Tefal Vakumirka VT254070

-20%175.00 KM
140.00 KM
Aeno Vakumirka AVS0001

Aeno Vakumirka AVS0001

85.00 KM
Vivax Vakumirka VS-1103
-20%

Vivax Vakumirka VS-1103

-20%89.00 KM
71.20 KM
Electrolux Blender E4TB1-6ST

Electrolux Blender E4TB1-6ST

139.00 KM
Beko Blender TBN 81808 BX

Beko Blender TBN 81808 BX

125.00 KM
Bosch Ručni blender MSM2410P PINK

Bosch Ručni blender MSM2410P PINK

72.00 KM
Tefal Blender BL420838

Tefal Blender BL420838

109.00 KM
Electrolux Blender E3TB1-4GG
-10%

Electrolux Blender E3TB1-4GG

-10%109.00 KM
98.10 KM
Philips Blender HR2041/00

Philips Blender HR2041/00

82.00 KM
Beko Ručni Blender HBA 81762 BX

Beko Ručni Blender HBA 81762 BX

129.00 KM
FROZZINI Vakumirka VS6601S
-10%

FROZZINI Vakumirka VS6601S

-10%119.00 KM
107.10 KM
Electrolux Blender E3SB1-4ST
-15%

Electrolux Blender E3SB1-4ST

-15%105.00 KM
89.00 KM
Tefal Blender BL438831

Tefal Blender BL438831

165.00 KM
Electrolux Blender E4CB1-6ST

Electrolux Blender E4CB1-6ST

165.00 KM
Beko Blender TBN 62608 W

Beko Blender TBN 62608 W

95.00 KM
Tefal Blender BL2C0130

Tefal Blender BL2C0130

119.00 KM
Electrolux Blender E6TB1-6ST

Electrolux Blender E6TB1-6ST

179.00 KM