Derman

Katalog bijele tehnike i kućanskih aparata

Prikazano 24 proizvoda

Smarton Kuhalo za vodu WK 520
-15%

Smarton Kuhalo za vodu WK 520

-15%29.00 KM
24.65 KM
Vivax Kuhalo za vodu WH-181CX

Vivax Kuhalo za vodu WH-181CX

45.00 KM
Lamart Kuhinjska vaga LT7073
-20%

Lamart Kuhinjska vaga LT7073

-20%25.00 KM
20.00 KM
Vivax Kuhalo za vodu WH-178MB

Vivax Kuhalo za vodu WH-178MB

60.00 KM
Tefal Kuhinjski pribor set 9/1 K001S925

Tefal Kuhinjski pribor set 9/1 K001S925

65.00 KM
Lamart Kuhinjska vaga LT7071

Lamart Kuhinjska vaga LT7071

29.00 KM
Lamart Set noževa sa stalkom na magnet LT2026

Lamart Set noževa sa stalkom na magnet LT2026

95.00 KM
AENO Kuhinjska vaga KS1S

AENO Kuhinjska vaga KS1S

35.00 KM
Vivax Kuhinjska vaga KS-502B

Vivax Kuhinjska vaga KS-502B

19.00 KM
Berlinger Set noževa BH/2838 + daska za rezanje ASPEN COLLECTION

Berlinger Set noževa BH/2838 + daska za rezanje ASPEN COLLECTION

61.50 KM
Lamart Set noževa LT2158
-20%

Lamart Set noževa LT2158

-20%65.00 KM
52.00 KM
Home Presa za hamburgere

Home Presa za hamburgere

22.00 KM
Lamart Oštrač noževa LT2058

Lamart Oštrač noževa LT2058

19.00 KM
Lamart Set noževa sa stalkom LT2080

Lamart Set noževa sa stalkom LT2080

59.00 KM
Berlinger Set noževa BH/2505 6/1 FOREST LINE ORIGINAL BROWN

Berlinger Set noževa BH/2505 6/1 FOREST LINE ORIGINAL BROWN

49.90 KM
Digitalni termometar za hranu

Digitalni termometar za hranu

13.00 KM
Tognana Kuhinjski robot 5,3L 1400W IRIDEA GREEN

Tognana Kuhinjski robot 5,3L 1400W IRIDEA GREEN

299.00 KM
Sencor Kuhinjski robot STM 3780GG

Sencor Kuhinjski robot STM 3780GG

399.00 KM
Sencor Kuhinjski robot STM 3634RD

Sencor Kuhinjski robot STM 3634RD

179.00 KM
Aeno Kuhinjski robot CFH-3015FP SMART COFAR

Aeno Kuhinjski robot CFH-3015FP SMART COFAR

899.00 KM
Sencor Kuhinjski robot STM 3630WH
-15%

Sencor Kuhinjski robot STM 3630WH

-15%179.00 KM
152.15 KM
Tefal Kuhinjski robot QB160138

Tefal Kuhinjski robot QB160138

259.00 KM
Electrolux Kuhinjski robot E5KM1-4SWB

Electrolux Kuhinjski robot E5KM1-4SWB

444.00 KM
Vivax Kuhinjski robot RM-71800WH
-10%

Vivax Kuhinjski robot RM-71800WH

-10%215.00 KM
193.50 KM