Derman

Katalog bijele tehnike i kućanskih aparata

Prikazano 24 proizvoda

Sencor Kuhinjski robot STM 3761BK

Sencor Kuhinjski robot STM 3761BK

339.00 KM
Sencor Kuhinjski robot STM 3631GR
-25%

Sencor Kuhinjski robot STM 3631GR

-25%179.00 KM
134.25 KM
Bosch Kuhinjski robot MUMS2AW00

Bosch Kuhinjski robot MUMS2AW00

259.00 KM
Sencor Ledomat SIM 3400SS

Sencor Ledomat SIM 3400SS

239.00 KM
Bosch Kuhinjski robot MUMS2ER01

Bosch Kuhinjski robot MUMS2ER01

369.00 KM
Vivax Kuhinjski robot RM-41500S Lunar
-10%

Vivax Kuhinjski robot RM-41500S Lunar

-10%189.00 KM
170.10 KM
Iskra Mašina za mljevenje mesa THMGD500A

Iskra Mašina za mljevenje mesa THMGD500A

145.00 KM
Sencor Mašina za mljevenje mesa SMG 5400BK
-20%

Sencor Mašina za mljevenje mesa SMG 5400BK

-20%189.00 KM
151.20 KM
Tefal Mašina za mljevenje mesa MMC NE109838
-20%

Tefal Mašina za mljevenje mesa MMC NE109838

-20%199.00 KM
159.20 KM
Sencor Mašina za mljevenje mesa SMG 6400SL

Sencor Mašina za mljevenje mesa SMG 6400SL

199.00 KM
Bomann Mašine za mljevenje mesa FW 447 CB

Bomann Mašine za mljevenje mesa FW 447 CB

149.00 KM
Bosch Mašina za mljevenje mesa MFWS440B

Bosch Mašina za mljevenje mesa MFWS440B

299.00 KM
Vivax Mini pećnica MO-4201 W
-20%

Vivax Mini pećnica MO-4201 W

-20%249.00 KM
199.20 KM
Bosch Mlin za kafu TSM6A011W

Bosch Mlin za kafu TSM6A011W

45.00 KM
Krups Mlin za kafu GX204D10

Krups Mlin za kafu GX204D10

63.00 KM
Bomann Mlin za kafu KSW 446 CB

Bomann Mlin za kafu KSW 446 CB

45.00 KM
Esperanza Mini pećnica EKO008 1600W

Esperanza Mini pećnica EKO008 1600W

185.00 KM
Tefal Mlin za kafu GT110838

Tefal Mlin za kafu GT110838

62.00 KM
Bosch Mlin za kafu TSM6A013B

Bosch Mlin za kafu TSM6A013B

52.00 KM
Vivax Mini pećnica MO-4201 Black
-20%

Vivax Mini pećnica MO-4201 Black

-20%249.00 KM
199.20 KM
Tefal Pretis lonac 4+6 l P2584301

Tefal Pretis lonac 4+6 l P2584301

189.00 KM
Lamart Set lonaca LTSSSET8 SS 8PCS

Lamart Set lonaca LTSSSET8 SS 8PCS

149.00 KM
Beko Mlin za kafu CO 8460

Beko Mlin za kafu CO 8460

42.00 KM
Tefal Multipraktik DO821838FDP

Tefal Multipraktik DO821838FDP

249.00 KM